Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Zeka: Arrihet marrëveshja PAN-AKR, nesër mund të thirret seanca – Malisheva Press

Zeka: Arrihet marrëveshja PAN-AKR, nesër mund të thirret seanca

Deputeti i Nismës, pjesë e koalicionit PAN, Milaim Zeka, e ka konfirmuar për KosovaPress, se PAN ka arritur marrëveshje me AKR-në e Behgjet Pacollit.

“Unë mund ta konfirmoj se është arritur marrëveshja, dhe se nesër ka gjasa të mblidhet Parlamenti”, tha Zeka.

Sot kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, pas një takimi me kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa, ka njoftuar se ka dal nga koalicioni me LDK-në dhe Alternativën.