Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vjedh material ndërtimorë, arrestohet i dyshuari nga Carralluka – Malisheva Press

Vjedh material ndërtimorë, arrestohet i dyshuari nga Carralluka

Dje rreth orës 20:00, është arrestuar një person nga fshati Carrallukë, i arrestuari dyshohet sa ka vjedhur panele dhe materiale tjera ndërtimore. Lajmin e ka bërë të ditur policia, që pas arrestimit të dyshuarin me urdhër të prokurorit e kanë dërguar në mbajtje, thuhet mes tjerash në njoftimin zyrtarë të Policisë së Kosovës.