Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetura rrokulliset në Dragobil të Malishevës (Foto) – Malisheva Press

Vetura rrokulliset në Dragobil të Malishevës (Foto)

rrokulliset-veturaNjë veturë e tipit BMW, me targa të Gjermanisë ka dalë jashtë rruge dhe është rrokullisur në fshatin Dragobil të Malishevës, shkruan Gazeta Express.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e të hënës dhe nuk dihet për gjendjen e të aksidentuarit, përveç dëmeve materiale në veturë.

rrokulliset-vetura1