Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje zgjeron strukturën e saj në fshatin Vërmicë (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje zgjeron strukturën e saj në fshatin Vërmicë (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje Qendra në Malishevë po vazhdon dinamikën e saj të zgjedhjeve të brendshme, duke zgjedhur strukturat e saj të pikave në fshatrat dhe lagjet e komunës së Malishevës.

Mbrëmë ky subjekt politikë ka realizuar procesin e saj zgjedhor në fshatin Vërmicë dhe në këtë rast ka zgjedhur kryesin e pikës në këtë fshat. Ky aktivitet zgjedhor është bërë i ditur përmes një postimi në faqen zyrtare të Vetëvendosjes në Malishevë.

Më poshtë keni postimin e plotë të Lëvizjes Vetëvendosje: