Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje thërret konferencë të jashtëzakonshme për media – Malisheva Press

Vetëvendosje thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar që sot në ora 14:00 do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme për media, në të cilën do të flasin shefi i Grupit Parlamentar, Glauk Konjufca si dhe deputetja Albulena Haxhiu.

VV nuk ka treguar se për çka do të flitet në këtë konferencë, mirëpo besohet se do të tregojnë për veprimet që do t’i ndërmarrin nesër në Kuvend, ku në rend të ditës do të jetë marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi të cilën VV e ka kundërshtuar ashpër që nga fillimi. /Periskopi/