Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje në tubim me banorët e fshatit Bubavec (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje në tubim me banorët e fshatit Bubavec (Foto)

Në vazhdën e takimeve me qytetarë kur kanë mbetur edhe pak orë nga fillimi zyrtarë i fushatës zgjedhore, Lëvizja VETËVENDOSJE! Është mobilizuar dhe po vazhdon takimet në të gjitha fshatrat dhe lagjet e komunës së Malishevës. Mbrëmë, përfaqësuesit e këtij subjekti politik ishin në fshatin Bubavec, përveç kandidatëve për deputet nga komuna e Malishevës i pranishëm në këtë tubim ishte edhe ish avokati i popullit tash anëtarë i Lëvizjes, z. Sami Kurteshi.

Këtë e ka bërë të ditur ky subjekt politik nëpërmes faqëz zyrtare në facebook.

Më poshtë keni postimin e plotë të VV-së: