Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje në Tërpezë të Poshtme, pjesëmarrja e komunitetit në vendimmarrje është bazë e qeverisjes sonë (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje në Tërpezë të Poshtme, pjesëmarrja e komunitetit në vendimmarrje është bazë e qeverisjes sonë (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje mbrëmë ka mbajtur tubim në fshatin Tërpezë e Poshtme, kjo është bërë e ditur nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare nga Adem Berisha kandidat për kryetar.

Ai ka falënderuar të pranishmit për mbështetjen e ngrohtë që vazhdimisht e kanë ndaj Vetëvendosjes dhe njëkohësisht ka garantuar se me qeverisjen e Lëvizjes në Malishevë pjesëmarrja e komunitetit në vendimmarrje për projektet infrastrukturore dhe për vendimet tjera të komunës do të jetë bazë e angazhimit të gjithnjëshëm të saj.

Më poshtë keni postimin e plotë të z. Berisha: