Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje në Malishevë mobilizohet për zgjedhjet lokale (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje në Malishevë mobilizohet për zgjedhjet lokale (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje në Malishevë dje ka mbajtur një takim të përbashkët mobilizues me kandidatin për kryetarë të komunës nga kjo parti, Adem Berishen dhe kandidatët për këshilltar komunal. Në këtë takim ka qenë i pranishëm edhe lideri dhe njëherë deputeti Albin Kurti. Këtë takim mobilizues për zgjedhjet lokale të 22 tetorit e ka bërë e ditur  Vetëvendosje në Malishevë nëpërmjet faqes zyrtare në facebook,

Më poshtë gjeni postimin e plotë të VV-së: