Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje merr mbështetje të edhe në fshatin Guriç (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje merr mbështetje të edhe në fshatin Guriç (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje, ka vazhduar aktivitetin e saj elektoral në kuadër të fushatës zgjedhore.  Kandidati për kryetar së bashku me aktivistët tjerë mbrëm kanë vizituar fshatin Guriç dhe nga banorët kanë marr mbështetje të fuqishme për zgjedhjet e 22 tetori.

Ky aktivitet është bërë i ditur përmes një postimi në faqen e tij në facebook të kandidatit për kryetar, Adem Berisha.

Më poshtë keni postimin e plotë të z. Berisha: