Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje mban tubim në fshatin Panorc (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje mban tubim në fshatin Panorc (Foto)

Lëvizja VETËVENDOSJE! në Malishevë, ka mbajtur mbrëmë tubim me banorët e fshatit Panorc,  kjo është bërë e ditur nga Vetëvendosje, përmes faqes zyrtare në facebook.

Bazuar në aktivitetet e bëra publike nga ky subjekt politikë vërehet një mbështetje dhe përkrahje e madhe nga qytetarët edhe në Malishevë.

Postimin e plotë të VV-së mund ta shihni me poshtë: