Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje mban tubim mobilizues në Pagarushë – Malisheva Press

Vetëvendosje mban tubim mobilizues në Pagarushë

Lëvizja Vetëvendosje mbrëmë ka mbajtur tubim mobilizues në Pagarushë. Të pranishëm ishin katër kandidatët për deputet Gani Krasniqi, Nexhat Kryeziu, Behie Sertolli si dhe Jetmira Vrenezi.

Këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet faqes se LVV në Facebook