Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëvendosje mban tubim mobilizues në Carrallukë (Foto) – Malisheva Press

Vetëvendosje mban tubim mobilizues në Carrallukë (Foto)

Lëvizja VETËVENDOSJE! ka vazhduar me mbajtjen e tubimeve mobilizuese me strukturat dhe aktivistët e saj. Mbrëmë ky subjekt politik ka mbajtur tubim mobilizues në Carrallukë.

I pranishëm në këtë tubim ishte Xhevat Bislimi dhe kandidatët për deputet, Gani Krasniqi, Nexhat Kryeziu, Behie Sertolli dhe Jetmira Vrenezi. Këtë e kanë bërë të ditur VETËVENDOSJE! nëpërmjet një postimi në faqen e saj në facebook.

Më poshtë keni postimin e plotë të VV-së në Malishevë: