Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vetëm dy muajsh dhe flet (Video) – Malisheva Press

Vetëm dy muajsh dhe flet (Video)

femijaChristian Jones është vetëm dy muajsh por është bërë mjaft i njohur në internet. Nëna e tij, Samantha Jones po mundohej ti dërgonte një video të djalit shoqes së saj, Amber në Snapchat.

“A mund të thuash “Hello Amber”?, e pyet Samantha vogëlushin. Ajo priste ndonjë të qeshur nga i biri, por u çudit kur ai tha falën e parë në jetën e tij.

Samanta shpërndau më pas videon në Facebook, ku ka marrë më shumë se 293 mijë shikime dhe 11 mijë shpërndarje.