Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Vërmicë: Kanosje me armë, arrestohen të dyshuarit – Malisheva Press

Vërmicë: Kanosje me armë, arrestohen të dyshuarit

Dje, në fshatin Vërmicë të Malishevës rreth orës 16:00, janë arrestuar dy persona, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje derisa ishin duke lozur me viktimën të njëjtin e kanë kanosur me armë. Pas incidenti në vendin e ngjarjes nga shkuar policia dhe kanë konfiskuar armën e cila ishte përdorur nga të dyshuarit për kanosje. Personat e arrestuar pas intervistimit me urdhër të prokurit janë liruar në procedurë të rregullt. Njofton Policia e Kosovës.