Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Valon Berisha vjen me këngën “Ska më kthim” – Malisheva Press

Valon Berisha vjen me këngën “Ska më kthim”

valon-berishaKëngëtari me prejardhje nga Malisheva, por që jeton në perëndim, Valon Berisha ka lansuar këngën dhe videoklipin e ri me titull “Ska më kthim” në bashkëpunim me “BUG production”.

Ky është videoklipi më i ri i tij, pas suksesit që kishte me këngën “Aj fustan i bardh”. /MalishevaPress