Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Tragjike: Kushtrimi nuk i përballoi plagët e rënda nga aksidenti me traktor – Malisheva Press

Tragjike: Kushtrimi nuk i përballoi plagët e rënda nga aksidenti me traktor

kushtrim-krasniqiI riu nga Damaneku, Kushtrim Krasniqi, nuk ka arritur ti përballoj plagët që mori nga aksidenti me traktor të shtunën në mbrëmje.

Burime nga të afërmit e tij, thanë për MalishevaPress se Kushtrimi ka ndërruar jetë sot në ora 10:00 në QKUK.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot nga ora 15:00 – 16:00 në varrezat e fshatit Damanek.

MalishevaPress ju shpreh ngushëllime familjarëve dhe gjithë atyre që e njohën Kushtrimin.