Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Therje me thikë në Malishevë – Malisheva Press

Therje me thikë në Malishevë

Mbrëmë rreth orës 22:00 në qendër të qytezës së Malishevës ka ndodhur një incident në mes dy personave dhe pas një mosmarrëveshje njëri nga ta ka mbetur i lënduar duke pësuar sulm me thikë me ç’rast ka marr lëndime trupore. Pas kësaj zënke personi i lënduar është dërguar në QKMF ka marr trajtimin mjekësor, ndërsa personi i dyshuar që kreu sulmin fizik është larguar nga vendi i ngjarjes dhe akoma ndodhët në arrati. Rasti është duke u hetuar dhe policia është në kërkim të të dyshuarit.

Thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.