Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Tërmeti dridh edhe Bosnjën – Malisheva Press

Tërmeti dridh edhe Bosnjën

termetNjë tërmet prej 4.2 ballë sipas shkallës së Rihterit ka goditur Bosnjën dhe Hercegovinën në orën 10:38 minuta të mëngjesit të sotëm.

Epiqendra e tërmetit është regjistruar 60 kilometra, kanë bërë të ditur nga Qendra sizmologjike evropiane.

Dridhja e shkaktuar nga tërmeti është ndjerë edhe në Kroaci.