Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Stupcat këtë fundvit në asnjë emision televiziv, kjo është arsyeja – Malisheva Press

Stupcat këtë fundvit në asnjë emision televiziv, kjo është arsyeja

stupcatJemi mësuar që në çdo fundvit ata t’i shohim në ekranet televizive duke na argëtuar me humorin e tyre.

Por këtë vit grupin humoristik “Stupcat” nuk do t’i shohim jo vetëm ne ekranet televizive por as në skeçet që dikur nxirnin përmes DVD apo Youtube.

Duket se arsyeja e mospranisë së tyre në asnjërin nga televizionet kosovare është çmimi i lartë që ata i kanë vën vetes, shkruan “magazina.al” Ditë më parë Magazina.al, kishte raportuar se “Stupcat” i kishin kërkuar mijëra euro televizionit publik për të qenë pjesë e emisionit festiv të fundvitit, RTK’ja i kishte refuzuar duke e konsideruar si një shumë mjaft të lartë dhe të papërballueshme për ta.

Kështu “Stupcat” duke i rritur vetit çmimin, e kanë “bojkotuar” veten duke mos qenë pjesë e programeve festive