Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Stupcat japin një lajm të papritur – Malisheva Press

Stupcat japin një lajm të papritur

Po rikthehen pas 4 viteve. Stupca po punojnë që 6 muaj në menyrë profesionale për serialin Egjeli, dhe pritet që premiera e saj do të jetë brenda muajit mars.

Në një konferencë të mbajtur në Swiss Diamond, Stupcat folën për kontratën e re me Gjirafën, vjedhjet e shumta që ju bënë skeqeve të tyre në YouTube, e poashtu edhe për rikthimin e Egjelit.

Episodi i parë i Egjelit do të transmetohet në Radio Televizionin e Kosovës./Metro