Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Sondazh: Messi apo Ronaldo – Cili është më i pëlqyer në Malishevë? – Malisheva Press

Sondazh: Messi apo Ronaldo – Cili është më i pëlqyer në Malishevë?

Ronaldo-MessiMalishevapress ka filluar sondazhin për futbollistin më të pelqyer nga futbolldashësit Malishevas. Bëhet fjalë për jashtëtokësorët Messi dhe Ronaldo.

Ju mund të votoni duke klikuar njërin prej tyre. Sondazhi do të rri i hapur për dy ditë dhe gjendet në pjesën e djatht të faqes.