Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Shqiptari Manaj debutoi për Interin – Malisheva Press

Shqiptari Manaj debutoi për Interin

rei-manajRei Manaj arrin një debutim ëndrrash duke luajtur për disa minuta që në takimin e parë e Interin. Sulmuesi i Kombëtares Shpresa foli për përshtypjet e para pas ndeshjes, ku hyri në lojë në minutën e 85’.

“Jam i lumtur për fitoren. Të debutosh përpara 30 mijë personave nuk është e lehtë dhe pata pak emocione, por jam i lumtur. Unë dua të luaj më shumë, jam i ri por do të mësoj me kalimin e kohës. Në këtë takim mund të bëja më shumë, por të shohim në ndeshjen e radhës. Mendoj se për momentin i rëndësishëm është rezultati” – tha Manaj në përfundim të ndeshjes.

18-vjeçari u afrua tek Interi gjatë merkatos së verës duke bindur menjëherë trajnerin Roberto Mançini ta përfshijë në ekipin e parë.