Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Shikoni se si plaçkitet banka midis Prishtinës (Video) – Malisheva Press

Shikoni se si plaçkitet banka midis Prishtinës (Video)

Para pak minutash është raportuar për një plaçkitje të bankës në Prishtinë. Ekskluzivitetin e mbajmë edhe tek momenti kryesor kur ka ndodhur ky akt.

Indeksonline ka siguruar videon ku shihen disa persona me maska dhe me kallashnikovë duke kryer vjedhjen në mënyrë spektakolare.

E tëra ka ndodhur në pikë të ditës përderisa personat zyrtarë ishin në vendin e punës. /Indeksonline/