Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Seanca pritet të vazhdojë në orën 14:00 – Malisheva Press

Seanca pritet të vazhdojë në orën 14:00

Burime të KTV-së marrin vesh se seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës pritet të vazhdojë punimet në orën 14:00.

Nuk është e qartë nëse seanca do të thirret si seancë e re apo si vazhdimi i seancës.

PAN më herë kërkoi shtyrjen e seancës për dy orë, por kërkesa u hodh poshtë me votim.

Nënkryetari i PDK-së Enver Hoxhaj kundërshtoi mbylljen e seancës dhe kërkoi sqarime nga Sekretariati e Kuvendit lidhur me vendimin që mori kryesuesi Adem Mikullovc.