Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rrotullohet një kamion në magjistralen Prishtinë-Pejë (Video) – Malisheva Press

Rrotullohet një kamion në magjistralen Prishtinë-Pejë (Video)

Një vetaksident trafiku ka ndodhur para disa minutash në Komunën e Drenasit, përkatësisht tek ‘Parku i Biznesit’.

Në këtë video që e ka dërguar një lexues i Indeksonline, shihet kamioni i rrotulluar në autostradë.

 

Ekipet e Policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga rasti, por që kamioni shihet I rrotulluar nga pjesa e shoferit.

Ndryshe, Policia e Kosovës vazhdimisht po apelon për kujdes të shtuar në trafik dhe respektim të rregullave të komunikacionit, me qëllim zvogëlimin e numrit të aksidenteve./Indeksonline/