Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rrahmanaj i PDK-së, zyrtarizon dorëheqjen e tij (Dokument) – Malisheva Press

Rrahmanaj i PDK-së, zyrtarizon dorëheqjen e tij (Dokument)

Asamblisti i PDK-së dhe anëtari i kryesisë së kësaj partie në degën në Malishevë, Ahmet Rrahmanaj, ka dhënë dorëheqje nga kjo parti.  Ai këtë vendim e mori pas pakënaqësisë së madhe që kishte ndaj marrëveshjes së koalicionit ndërmjet PDK-AAK dhe Nisma. Rrahmanaj përmes një letre të dërguar kryesisë tashmë të ish partisë e tij, ka kërkuar të lirohet nga të gjitha detyrat, përfshirë këtu edhe pozitën e tij si asamblistë në Kuvendit Komunal të Malishevës.

Më poshtë keni letrën e dorëheqjes së asamblistit Rrahmanaj: