Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rradha e Dua Lipas, publikon foto nudo (Foto) – Malisheva Press

Rradha e Dua Lipas, publikon foto nudo (Foto)

Dua Lipa u sigurua që të gjithë t’ia njohin mirë talentet, si në këngë ashtu edhe jashtë saj duke u zhveshur plotësisht për një foto.

Pavarësisht se pjesët më delikate këngëtarja 21 vjeçare i mbuloi me peshqir, ajo sërish tregoi shumë lëkurë, por fshehu aq sa të intrigonte imagjinatën e fansave. Sic suket erdhi dhe rradha e Duas për tu zhveshur…