Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rita Ora publikon listën e këngëve të albumit të ri – Malisheva Press

Rita Ora publikon listën e këngëve të albumit të ri

rita_oraKëngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është në përgatitjet e fundit për publikimin e albumit të parë për tregun amerikan.

Rita ka zbuluar se ajo do të nxjerrë albumin në fund të këtij viti, ose në fillim të 2017, ndërsa ka zbuluar edhe listën e këngëve që do të jenë pjesë e albumit.

 

Këto janë titujt e këngëve dhe artistët me të cilët Rita ka punuar për albumin e saj:

A Little More

Body On Me (feat. Chris Brown) | Stefan Johnson, Balazs Harko, Tinashe Sibanda, Rosina Russell, Jordan Johnson, Robin Ellingsen, Chris Brown, Marcus Lomax & James Abrahart

California Love | Rita Ora, Martin Terefe & James McCollum

Can’t Stop Loving You | Rita Ora, Martin Terefe, Sacha Skarbek & James McCollum

Caught On Fire | Rita Ora, Mikkel S. Eriksen & Tor Erik Hermansen LEAKED

Cigarrette | Rita Ora, Pete Martin & Ruth Anne Cunningham 

Deny | Rita Ora, Martin Terefe & Nicholas Whitecross 

Disco Fever

Egyptian Cotton | Justin Tranter, Raja Kumari & Kenneth Coby