Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rikthehet të nxehtit, ja deri në sa do të arrijnë temperaturat sot – Malisheva Press

Rikthehet të nxehtit, ja deri në sa do të arrijnë temperaturat sot

Pas disa ditësh me shi dhe temperatura të ulëta, në Kosovë nga sot rikthehen temperaturat e larta.

Gjatë ditës së sotme temperaturat më të larta do të jenë 29 gradë celsiusë, kurse të enjten do të shkojnë 31 gradë.

Ndërsa vikendi do të jetë 34 gradë, me mundësi të reshjeve të shiut.