Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rikthehet moti i lig – Malisheva Press

Rikthehet moti i lig

Sot, mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm me vranësira dhe i ngrohtë. Moti do jetë pjesërisht me shi dhe do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga gjashtë deri në 13 gradë, kurse ajo më e larta e ditës do të jetë nga 16 në 20 gradë.

Sipas parashikimit të motit për shtatë ditët e ardhshme, në Kosovë gjatë kësaj periudhe do të jetë mot i ndryshueshëm me re, pjesërisht me shi kurse në male të larta me borë.

Temperatura do të ketë një rënie të lehtë. Moti i ftohtë pritet nga e diela e ardhshme.