Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Reagim i ashpër brenda Nismës: PDK-AAK-NISMA, koalicion i mjerimit dhe fatkeqësisë – Malisheva Press

Reagim i ashpër brenda Nismës: PDK-AAK-NISMA, koalicion i mjerimit dhe fatkeqësisë

Ish-nënkryetari i PD-së, tani anëtari më i ri i “Nisma”-s, Avni Tafili e ka quajtur të papranueshme arritjen e koalicionit ndërmjet tri partive të krahut të luftës (AAK-Nisma-PDK).

Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, ai ka theksuar se ky është imoralitet i lartë politik. “Shpresoj, pas kësaj pabesie, te bojkotohet masovikisht ky Koalicion! Koalicion i Mjerimit dhe i Fatkeqësisë”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Koalicioni AAK-NISMA me PDK,

marreveshje kunder Kosoves dhe perspektives se saj.

Kunder lirise, kunder drejtesise, kunder zhvillimit, pro hajnise, tradhtise e mashtrimit.

Shpresoj, pas kesaj pabesie, te bojkotohet masovikisht ky Koalicion!

Koalicion i Mjerimit dhe i Fatkeqesise.

Imoralitet i larte politike! .