Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Rahovec: Një person qëllohet me plumb në kokë – Malisheva Press

Rahovec: Një person qëllohet me plumb në kokë

plagosje_9111Policia raporton se një person është plagosur dje pasdite në fshatin Bobovc të Rahovecit.

Siç thuhet në raportin 24 orësh të Policisë i dyshuari  ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës ku me këtë rast  viktima është qëlluar me një plumb në kokë.

Viktima   është dërguar për tretman mjekësor në QKU në Prishtinë ndërsa i dyshuari është arrestuar i si dhe i është konfiskuar arma e llojit pistoletë  me të cilën  dyshohet qe ka kryer veprën. Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/