Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Qeveria me pesë zëvendëskryeministra dhe 21 ministra (Video) – Malisheva Press

Qeveria me pesë zëvendëskryeministra dhe 21 ministra (Video)

Në seancën e sotme të jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës, u votua qeveria e koalicionit PDK-AAK=NISMA me AKR-në, Listën Serbe dhe pakicat tjera.

Në qeverinë që do të udhëhiqet nga Ramush Haradinaj, do të jenë hiq më pak se pesë zëvendëskryeministra dhe 21 ministra.

Se kush janë ata, shikojeni kronikën e mëposhtme. /Klan Kosova/