Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Pushteti dhe opozita të ndarë edhe në pritjen për 28 Nëntor (Foto) – Malisheva Press

Pushteti dhe opozita të ndarë edhe në pritjen për 28 Nëntor (Foto)

presidentje..Ambasada e Shqipërisë në Kosovë sonte ka organizuar pritje me rastin e Festës Kombëtare të 28 Nëntorit.

Në këtë pritje kanë marrë pjesë krerët e shtetit, presidentja Atifete Jahjaga, kryekuvendari, Kadri Veseli, deputetë, ministra, përfaqësues të medieve, etj.

Në këtë pritje ka folur ambasadori i Shqipërisë, Qemajl Minxhozi dhe presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Edhe në këtë pritje u vërejt mungesa e afërsisë ndërmjet përfaqësuesve opozitar që ishin pjesëmarrës, Ramush Haradinaj dhe Visar Ymeri me përfaqësuesit e pushtetit, në këtë rast kryekuvendarin Kadri Veseli.

Vlen të theksohet se në këtë mbrëmje ishte i pranishëm edhe simboli i rezistencës kombëtare, Adem Demaçi. /Indeksonline/