Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Publikohet Lista PDKAAKNisma: Kilaj në listë- ja ku (dokument) – Malisheva Press

Publikohet Lista PDKAAKNisma: Kilaj në listë- ja ku (dokument)

Indeksonline’, ka siguruar listën e kandidatëve nga koalicioni parazgjedhor PDK-AAK-NISMA.

Listës i prin kreu i PDK-së, Kadri Veseli. Kandidati për kryeministër nga ky bllok, Ramush Haradinaj është i renditur me numrin dy. Numër tre është Flora Brovina nga LDK. E, kreu i Nismës për Kosovën, është i renditur më numrin katër.

Në këtë listë PDK ka 55 kandidatë, AAK 40 dhe Nisma 15.