Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Publikohen pamje të momentit kur policia godet shtyllën e ndriçimit në Gjilan (Video) – Malisheva Press

Publikohen pamje të momentit kur policia godet shtyllën e ndriçimit në Gjilan (Video)

Një makinë e Policisë së Kosovës është përplasur me një shtyllë të ndriçimit në qytetin e Gjilanit.

Qytetarë të rastit kanë dërguar fotografi dhe video materiale në KALLXO.com ku shihet makina e policisë e tipit Skoda e aksidentuar. Policia ende nuk ka sqaruar rrethanat e këtij aksidenti.
https://youtu.be/dDkZNHnwMms