Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Pritje e zbehtë për Kadri Veselin në Skënderaj (Foto) – Malisheva Press

Pritje e zbehtë për Kadri Veselin në Skënderaj (Foto)

Kryetari i  PDK-së, Kadri Veseli, nuk ka arritur ta mbushë as sallën e një restoranti në Skënderaj gjatë një takimi me qytetarët e kësaj Komune, shkruan portali Zeri.info.

Në bazë të një videoje  të publikuar sot në profilin e kryetarit Veseli në ‘Facebook’ shihet se nuk ka pasur interesim të madh të qytetarëve dhe përfaqësuesve partiak për të marrë pjesë në takimin me kreun e PDK-së, derisa për paraardhësin e tij në krye të PDK-së, Hashim Thaçin, në bastionet e PDK-së në Skënderaj dhe Drenas, rezervonin pritje madhështore. /Zëri/

 

Image