Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Pritet arrestimi i zëvendësministrit të PDK-së, Ferat Shala? – Malisheva Press

Pritet arrestimi i zëvendësministrit të PDK-së, Ferat Shala?

????????????????????????????????????
Gjatë kësaj jave pritet të ketë aksione të mëdha të Policisë dhe arrestime të shumta, raporton portali parrotlla.

 

“Burime tona të informacionit bëjnë të ditur se tani më është më se e sigurt se zyrtari i lartë i ish-Shërbimit Informativ të Kosovës (SHIK), tani zëvendësministër në Ministrinë e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferat Shala, pritet të arrestohet gjatë kësaj jave. Ende nuk dihet saktë arsyeja e arrestimit të mundshëm”, shkruan portali parrotlla.net.