Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Prezantohet topi i EURO 2016 – Malisheva Press

Prezantohet topi i EURO 2016

topi_euro16

UEFA së bashku me kompaninë e veshjeve sportive Adidas, kanë prezantuar topin e Kampionatit Evropian, ‘Francë 2016’.

Kompania gjermane e veshjeve sportive Adidas, e cila njëkohësisht mbanë të drejtën e prodhimit të topave për kampionatin e ardhshëm evropian, e ka zyrtarizuar topin, me të cilin do të zhvillohen ndeshjet.

Ashtu siç është traditë, ky top është emëruar ‘Loja e bukur’ dhe është publikuar nga legjenda e futbollit, Zinedine Zidane.

UEFA gjithashtu i ka njoftuar kombëtaret pjesëmarrëse, se topat do të shpërndahen gjatë këtij muaji, në mënyrë që futbollistët të adaptohen me të.

Në Francë është kualifikuar edhe kombëtarja shqiptare, e cila do të mësojë kundërshtarët e saj në grupe në shortin i cili do të tërhiqet më 12 dhjetor.