Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Policia ndërhynë pas protestës, arreston 3 persona – Malisheva Press

Policia ndërhynë pas protestës, arreston 3 persona

policia intervenimiPolicia e Kosovës ka thënë se pas veprimeve të dhunshme të protestuesve, njësitet policore janë detyruar të intervenojnë, për të larguar protestuesit të cilët kanë vazhduar të thyejnë lokale biznese dhe PK-ja deri më tani ka ndaluar tre protestues të dhunshëm.
Kah fundi i protestës dhe pas përfundimit të saj një grup kryesisht tifozësh kan gjuajtur me gurë drejt ndërtesës së qeverisë duke thyer disa xhama.