Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Policia konfiskon armë dhe substancë narkotike në një autobus ekskursioni – Malisheva Press

Policia konfiskon armë dhe substancë narkotike në një autobus ekskursioni

Dje në Gllogoc, më saktësisht në fshatin Arllat, policia e Kosovës ka ndaluar një autobus.

Në raportin policor thuhet se policia fillimisht kishte marrë informata për këtë, më pas ka dalë në një pikë kontrolli.

Me këtë rast, ka ndalur autobusin i cili po transportonte nxënës në një ekskursion.

Gjatë kontrolli të nxënësve, tek 3 prej tyre, dy shqiptar dhe një ashkali janë gjetur 3 thika, një boks metali dhe sasi e vogël e substancës narkotike.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.