Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Policia ka rrethuar shtëpitë e Kurtit dhe Haxhiut – Malisheva Press

Policia ka rrethuar shtëpitë e Kurtit dhe Haxhiut

policia

Policia e Kosovës ka rrethuar shtëpitë/banesat e Albin Kurtit dhe Albulena Haxhiut, deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës.

Rastin për TV Arta e ka konfirmuar Frashër Krasniqi nga Vetëvendosje.

Rrethohet nga policia banesa e Albin Kurtit