Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Policia ka prova që ta ndriçojë rastin e Enver Kelmendit – Malisheva Press

Policia ka prova që ta ndriçojë rastin e Enver Kelmendit

Shiriti-i-policisë

Të hënën rreth orës 18:00 është gjetur i vdekur Enver Kelmendi nga Malisheva, pasi ishte shpallur si i zhdukur një ditë më parë.

Policia Rajonit të Gjakovës kanë disa prova nga vendi i ngjarjes ku është gjetur trupi i pajetë i viktimës, njofton Klan Kosova.

“Kemi prova dhe dëshmi”, ka thënë për klankosova.tv, zëdhënësja e policisë për këtë rajon, Lirie Podrimaj.

“Nuk mund të flas më shumë në lidhje me këtë rast. Njësiti i Hetimeve Rajonale është duke u punuar intensivisht që të gjejë fajtorët. Nuk mund të them nëse kemi të dyshuar apo të arrestuar për shkak të hetimeve që po vazhdojnë”, ka shtuar Podrimaj.