Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Policët e zhdukur, pamje nga dita e tretë e kërkimit të tyre (Foto/Video) – Malisheva Press

Policët e zhdukur, pamje nga dita e tretë e kërkimit të tyre (Foto/Video)

Edhe sot janë duke vazhduar kërkimet e dy policëve të zhdukur, pas aksidentit të së shtunës me veturë zyrtare.

Malsor Dashi e Armend Trena, u zhdukën pasi ranë me veturë nga një lartësi prej 100 ose më shumë metrash në magjistralen Kaçanik-Hani i Elezit, shkruan Periskopi.

Kërkimi i tyre është duke vazhduar që nga e shtuna, por pa sukses në gjetjen e tyre.

Sot, përveç forcave kosovare dhe maqedonase, janë mobilizuar edhe qytetarë të shumtë për gjetjen e tyre, pas thirrjes së bërë nga familjet Dashi e Trena.

Faqe lokale të Facebook-ut nga Hani i Elezit, kanë sjell pamje mbi aksionin e kërkimit të tyre. /Periskopi/