Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Po vjen.. Angelina shqiptare…(Foto) – Malisheva Press

Po vjen.. Angelina shqiptare…(Foto)

Priteni Angelinen shqiptare...(Foto)

 

Skenës sonë muzikore po i shtohen për çdo ditë emra të shumtë, por të paktë janë ata që po mbesin e po i rezistojnë kohës. Njëra nga ato që premton shumë, është Angelina Shala, që thotë se muzikën e ka në gjak.

Bukuroshja që jeton në Berlin dhe merret me biznes, tregon se muzikën e ka dashur që në fëmijëri, pasi ka kënduar edhe babai i saj, këngëtari Lulzim Shala. Epo, jo rastësisht Angelina do ti futet muzikës e ta realizoj ëndërren e dikurshme.

E bukur, sensuale, e tillë është Angelina, që ka vendosur të hyjë fuqishëm në industrinë muzikore. Ajo tashmë e ka realizuar këngën e parë që mban firmen e Florent Boshnjakut dhe Ilir Beranit. Klipi realizohet në muajin janar.

Priteni bukuroshen, Angelina./Kosovarja/