Po jam e dashuruar!

diellza dielDiellza Kolgeci, e cila shquhet si një nga modelet më seksi shqiptare, ka qenë e ftuar gjatë kësaj jave në një nga emisionet ne Kosovë, ku shpalosi shumëçka për jetën dhe karrierën e saj.

Të gjithë e dimë që Diellza u bë e njohur fillimisht si aktore, më pas si modele, për të vazhduar si këngëtare, prezantuese, juriste, politikane dhe tani me pa tjetër mund të quhet një show girl.

Në një nga pyetjet e gazetares gjatë emisionit se nëse Diellza ishte apo jo në një lidhje, ajo u përgjigj me “Po jam në lidhje me një djalë dhe e dashuruar”, pa dashur të zbulojë më shumë mbi identitetin e djalit, edhe pse ka treguar se ai nuk është një nga fytyrat tona publike.