Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Plasë sherri në familjen e deputetit Shala pas publikimit të këtyre fotove nga kjo këngëtare – Malisheva Press

Plasë sherri në familjen e deputetit Shala pas publikimit të këtyre fotove nga kjo këngëtare

Përmes disa fotografive që kanë rrjedhur në media, pretendohet se deputeti i NISMA’s, Haxhi Shala, edhe pse i martuar, është në lidhje dashurie me një këngëtare e cila jeton në Gjermani.

Shala në një prononcim për Gazetën Metro e ka mohuar këtë, duke thënë se i ka parë raportime, dhe të gjitha sipas tij janë spekulime.

I pyetur nëse e njeh këngëtaren në fjalë, ai ka thënë se ato fotografi të realizuara me të, mund të jenë bërë nëpër aktivitete politike, ngase sipas tij, ai si politikan bën shumë foto me përkrahës të tij, edhe pse shumicën prej tyre nuk i njeh.

Edhe pse këngëtarja që ka publikuar fotot, ka të njëjtin mbiemër me deputetin Shala, ky i fundit, thotë se nuk e ka familjare.

Këngëtarja Angelina Shala, ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram ku shihet bashkë me deputetin e Nisma për Kosovën, dhe në përshkrim të fotove ka shkruar ‘Me të dashurin tim’.