Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Petrit Zogaj i godet kritikuesit për debatin me Edi Ramën! (FOTO) – Malisheva Press

Petrit Zogaj i godet kritikuesit për debatin me Edi Ramën! (FOTO)

petrit-zogaj-1-690x380Pas debatit të zhvilluar ditën e enjte në Klan Kosova ndërmjet kryeministrit shqiptar Edi Rama dhe analistëve politik, ku u zhvillua një debat i gjerë në rrjetet sociale se kush e fitoi debatin, ka reaguar edhe analisti politik, Petrit Zogaj.

Ai në një shënim ën Facebook ka goditur të gjithë kritikuesit që u bënë opinionistëve nga Kosova, duke e postuar një thënë: “Turma është një kope e bindur që nuk mund të jetojë kurrë pa zotëri”.

Në debatin e shumëpërfolur me Edi Ramën ishin 6 opinionistë nga Kosova, ku pos Petrit Zogajt ishin edhe: Dardan Gashi, Ilir Mirena, Dastid Pallaska, Astrit Gashi e Krenar Gashi.

untitled-36