Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Peticion për dorëheqjen e Hashim Thaçit dhe Isa Mustafës – Malisheva Press

Peticion për dorëheqjen e Hashim Thaçit dhe Isa Mustafës

thaci-mustafaKa nisur një peticon për dorëheqjen e Kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa dhe presidentit të ri Hashim Thaçi.

Ky peticon ka pak kohë që ka filluar dhe janë përgjigjur rreth 200 persona, për kërkrim dorëheqjen e Mustafës dhe Thaçit.

Kliko këtu për të kaluar në peticonin e nisur.

Arsye për të cilën është krijuar ky peticon, është shkaku i krizës politike në vend s’i dhe “Për një KOSOVË ndryshe!”, është shkruar në përshkrimin arsyetues në këtë peticon.

Përshkrimi i plotë:

Për një KOSOVË ndryshe! Ne të gjith jemi deshmitarë që Kosova është në krizë politike dhe ekonomike dhe gjith kjo si pasoje e disa personave qe e shohin Kosovën si karrige dhe që e kan kapur atë për interesat e tyre personale. Papunësi, varfëri, 100 000 emigrantë, premtime te pa realizuara, marrveshje me Serbinë qe synojnë ndarjen etnike të Kosovës, Demarkacion i kufirit me Malin e Zi, korrupsion, hajni, deshtime ne integrim ne organizata internacionale (UNESCO…), dhunë policore, mungesë legjitimiteti në Kuvend… Protestë pas proteste dhe akoma asnjë ndryshim, mendimi i popullit nuk merret aspak parasyshë! Lindë pyetja: a jemi në demokraci apo në diktaturë ? Të gjithë SHQIPËTARET anë e mbanë botës janë të ftuar ta nënshkruajnë ketë peticion sëpse BASHKË BËJM NDRYSHIMIN !

Untitled1