Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Përplasje mes Glauk Konjufcës dhe Xhavit Halitit – Malisheva Press

Përplasje mes Glauk Konjufcës dhe Xhavit Halitit

xhavitiNjë kërkesë e AAK-së që të mbahet një seancë të mërkurën, ka shkaktuar përplasje mes Glauk Konjufcës dhe kryesuesit të Kuvendit, Xhavit Haliti.

Konjufca i tha Halitit që ai nuk ka të drejtë ta interpretojë rregulloren, duke shtuar se mbledhja duhet të mbahet sipas kërkesës së propozuesit.

“S’ke të drejtë me intepretu nëse e ke gabim”, iu drejtua Konjufca.

Ndërsa, Haliti tha se nuk do ta dëgjojë duke mos ia dhënë fjalën.

“S’po du me ia dhanë, eh”, përfundoi ai. /Periskopi/